ROVATOK

FELADVÁNYOK

BETŰTÉSZTA

ASSZOGRAMMA

JÁTÉKOK

KVÍZJÁTÉK

FÓRUM

REGISZTRÁCIÓ

A mai nap képe

nap képe

Küldj be te is képet!
Képeslapküldés

Keresés az oldalon:

Friss fórum:
Játékok (2699)
Heti kvíz (1349)
Ki mondta? (307)
Szívből szóló versek (1265)
Hónap feladványa (713)
A nap képe (4321)
Feladványok (17746)
Betűtészta (3263)
Tőlem Nektek (12556)
In memoriam Pantharei01 (16)
játékos javítás (1703)
asszogramma (1923)
Nyomasevics Bobacsek (1243)
csak úgy.. (4594)
Segítséget kérek, köszönöm (2538)

 > Még több fórum

A hét kérdése:

Jelentkezz be a heti kérdéshez!

 > régebbi kérdések
 > kérdés beküldés

Legolvasottabbak:
IQ teszt
Egy angliai egyetem kutatásai
Varázsgömb
Hipnózis
Agyscanner

Megoldás beküldése

  Név:   

Tipp: Ha regisztrált felhasználóként küldöd be a megoldást, statisztikát olvashatsz a teljesített feladataidról 
  

Pártosdi
2013-11-22 6:55
Kampány helyett
Közepes, beküldte: kadar*, szerkesztő: csibe08
Piciny falunk lakói ma három pártra (Aranyos, Barátságos és Céltudatos pártokra) szavaznak, egy ember természetesen csak egyre. Ám a tisztelet egymás iránt mindenek felett áll. Ha az utcán két olyan lakosunk találkozik, akik ugyanarra a pártra voksolnának, akkor barátságosan elbeszélgetnek, és továbbmennek. Ám ha különböző párthoz tartoznak, akkor a barátságos elbeszélgetést követően mindketten átállnak a harmadik párt táborába. A falunkban mindenki mozog, keresik a találkozás alkalmait.

A fővárosból szemlélődő pártvezérek izgatottan figyelik, hogy végül marad-e emberük a faluban, esetleg őrájuk szavaz-e végül mind az 500 ember.

Mindannyian tudják a mai számokat, azaz azt, hogy melyik pártnak mekkora a faluban a támogatottsága. (Legyen a,b,c a mai adatok szerinti szavazat.)
Mivel most Te vagy a legjobb választási szakember, milyen esélyeket jósolnál a vezéreknek, hogyan elemeznél?
Konkrétan: Lehetséges-e, hogy végül a Te pártodra szavazzon mind az 500 ember? Milyen feltételek fennállása esetén lehetséges vagy épp nem lehetséges? (Most nem kérdezem, hogy mennyiért teszed mindezt.)


Felhasználónév:

Jelszó:

Jelszóemlékeztető

Friendshack – Online party játékok | Társasjáték bárhol


Friss feladványok:
 Kék karácsonyfa
 Napfogyatkozás
 Mondd meg nékem!
 Megint más a kása
 Prímnégyes 2.
 Lagúna-talány
 Forgalmi színjáték

Hirdetés

© 2017 DigitalAge

impresszum  ::  médiaajánlat  ::  segítség  ::  ajánló  ::  kezdőlapnak  ::  kedvencekhez   RSS